Cietas un pilnīgākas krūtis

Skaista krūtis ir pieejama katrai sievietei. Pateicoties atbilstošai kopšanas procedūrai un atbilstošai krūšturu atlasei, tā var būt vilinoša, stingra un veselīga.

Pašpārbaudes vai mazliet rūpējas

Skaists krūtis ir veselīgs krūtis, tādēļ ikdienas rutīnam vajadzētu skatīties, pieskarties un izpētīt krūti. Jebkādas izmaiņas krūts un kārpas būs vieglāk redzamas, ja tests tiek veikts tajā pašā mēneša dienā. Labākais laiks menstruāciju sievietēm būs laiks pēc perioda beigām, kas atradīsies dienās no 6 līdz 10 cikla dienām. Tas ir svarīgi, jo krūtis šajā īsā laikā ir maigas un tajā pašā laikā mazāk jutīgas pret pieskārienu. Attiecībā uz sievietēm, kurām ir menopauze, un tiem, kas to ir izgājuši, dienas izvēle nav svarīga – tā var būt jebkura mēneša diena. Krūšu pārbaude ir aktivitāte, kuru nevajadzētu ignorēt nevienai sievietei. Pateicoties tam, var ātrāk konstatēt vēža izmaiņas. Tas aizņem tikai dažas minūtes, lai redzētu, vai viss ir kārtībā un krūtis ir drošas un veselīgas. Svarīgākie punkti, kas jāņem vērā, ka ādas izskats, krūšu formu, un stāvokļa kārpas (vai nav izdalīt šķidrumu) un izmaiņas uztverama uz tausti, piem. Nedabisks izspiesties. Ar visām šaubām jākonsultējas ar savu ārstu. Neaizmirstiet par mammogrāfiju un ultraskaņu un regulāriem ginekologa apmeklējumiem.

Kas padara krūts izskatu stingrāku un pilnīgāku, ir arī masāža. Viņai apkārtējā āda nepatīk karstā ūdens, jo tā iznīcina aizsargājošo lipīdu slāni. Par to viņš mīl pārmaiņus karsto un auksto masāžu ar ūdens plūsmu. Virzot dušas pogas plūsmu uz krūtīm, jūs varat izveidot astoņciparu kustību, kas aptver abas krūtis. Tad veikt apļveida kustības wsmarować mitrinošs kosmētiku, piem., Mandeļu eļļa, argana eļļa, kviešu asnu eļļa, ķimenes, Grieķu, makadāmijas rieksti, kokosriekstu vai olīvu eļļu. Ko vēl jūs varat darīt skaists krūtis? Masāža cimdu raupja frotē vai sūkli var ievērojami uzlabot stāvokli krūts, tajā pašā laikā, ja jūs izmantojat balzams pēc operācijas vai olīvām laikā.

Pīlings un maskas – ar pilnu droseļvārstu

Dienas aprūpe ādas mitrināšanai atmaksājas ar skaistu izskatu. Sakarā ar to, ka āda ir plāna un trausla, un viegli pakļauts dehidratācija, labi, ko izmanto, lai krēms sastāvēja m Al.. Ekstrakts efejas, aļģu, kosas ekstrakts un zaļā tēja paātrina reģenerāciju un nostiprināšana ādas un B vitamīnu, A, C un E vitamīnu, kā arī mitrinošu kakao sviestu un hialuronskābi.

Papildus elastīgākām un mitrinošākām procedūrām, arī pīlinga ir procedūra, kas paredzēta krūtis ādai. Vislabākos rezultātus var sasniegt ar mājas maisījumiem, piemēram, ananāsiem vai bumbieriem. Vienmēr pēc mirušās ādas lobīšanās, ir vērts pielietot uztura masku, kas padarīs ādu mitrinātu un baro. Ir maskas, piemēram, no medus, olīveļļas vai krējuma.

Diēta un vingrinājumi skaistām krūtīm

Daudzi, pat stingra āda atkarīga no tā, kā jūs ēdat. Kas ir vissvarīgākais krūtīm? Vispirms laipni gaidīti B grupā, ko var atrast piena produktos un pilnos graudos. Citi vitamīni, kurus nevajadzētu aizmirst, ir A, E un C, kas aizsargā pret brīviem radikāļiem, palēnina ādas novecošanas procesu. Protams, vieglākais veids, kā tos atrast, ir augļos un dārzeņos. Īpaši svarīgs auglis ir burkāns, kas nodrošina beta karotīnu. Pareiza mitrināšana palīdz arī uzlabot ādas izskatu. Ir vērts atcerēties, ka pēkšņa svara zudums vai nogurums strādā slikti, izraisot strijas un stingrības zudumu.

Ko diēta dos jums bez pienācīgas fiziskās aktivitātes? Fizisko aktivitāšu loma cilvēku dzīvē ir nenovērtējama. Arī vingrinājums ir saistīts ar vēlmi pacelt un stiprināt krūtis. Tās pamatā ir push-ups un peldēšana, un jūs varat arī pacelt hanteles. Pirmajā solī ir stiprināt krūšu muskuļus. Tomēr pareiza, vertikāla poza arī lielā mērā ietekmē tās izskatu.

Vai zināt savu izmēru vai kā izvēlēties krūšturi?

Stanik ir viena no svarīgākajām sievietes drēbju skapī, tāpēc viņa izvēle kļūst tik svarīga. Pateicoties pienācīgi izvēlētajai kaulei un piestiprinātajam apkārtmēram, krūtis spēj prezentēt sevi un justies lieliski, kas arī uzlabo sievietes labsajūtu, komfortu un pašapziņu. Nepareizi izvēlēts krūšturis var izraisīt estētiskas problēmas: pārāk mazs saspiež un deformē krūtis, savukārt pārmērīgi lieli deformē tos, nepareizi saglabājot krūtis.

Viens no galvenajiem krūšturis ir tā apkārtmērs. Mērīt zem krūtīm ar mērīšanas lenti, kas novietota tieši zem krūtīm, jāsniedz atbilde, kāds izmērs būs ideāls, lai atbalstītu krūtis. Mērīšanas laikā izlaidiet gaisu no plaušām un pievelciet trauku tā, lai tā taisnīgi pielīp pie ādas, bet nepietiek, lai apgrūtinātu elpošanu vai sāpes. Parasti rezultāts ir jānoapaļo uz leju, piemēram, kad mērīšanas ierīce mēra 77 cm, rezultāts ir nepietiekami novērtēts līdz 75. Kāpēc šī prakse? Nu, ikviens, pat augstas kvalitātes krūšturis, tiek izstiepts.

Pareizā ķēde ir viena lieta, bet kā izvēlēties bļodu? Mērīšanai jāsākas, novietojot lineālu horizontāli kārpu augstumā. Mērlentei vajadzētu brīvi atbalstīt krūtiņu. Šajā gadījumā rezultāts ir pareizs, tas nedrīkst tikt novērtēts par zemu vai pārspīlēts. Mēģinot krūšturis, noliekties uz leju un pēc tam piestipriniet to pie viskrāpējamā āķa.

Noteikums ir viens: mainot perimetru uz lielāku, tas tiek samazināts. Šis noteikums darbojas abos virzienos, ti, ja izvēle ir uz šaurāka perimetra, pēc šā lēmuma pieņemšanas būs nepieciešams sasniegt lielāku kausu.

Kā izvēlēties krūšturis

Veidi, kā pārliecināties, vai jūsu krūšturis būs ideāls jūsu krūtīm, ir daži. Pirmais indikators ir krūštura aizmugure, kurai jāatrodas horizontālā stāvoklī, ti, nepārvietojoties un nepārvietojoties, valkā to. Tad paskaties uz priekšu, ja krūtis ir nedaudz paceltas. Siksnu noregulēšana nav labs risinājums, jo vispirms jāuzlabo krūštura apkārtmērs. Siksnas nevar iekļūt jūsu rokās, krūšu svaram jāatrodas tikai perimetrā zem krūtīm. Nākamais solis ir pārbaudīt, vai krūtis ir pilnībā krūzes. Pārliecinātība var tikt iegūta, aplūkojot paduses telpu – ja tajā nav mazu kroku, tas ir pietiekami liels. Tomēr, ja krūzīte ir grumbu vai kroku, tā vietā, lai netraucēti apklātu krūtis, tas ir pārāk vaļīgs, un jums vajadzētu sasniegt mazāku. Tad uzmanība jākoncentrējas uz atkaulošanu un to, kā viņi gulstas. Tas ir optimāls, ja tie vienmērīgi ietilpst krūtīs un nepārklājas uz krūtīm jebkurā vietā. Viņiem vajadzētu būt zem krūtīm, un no sāniem jāorganizē tie, it kā tie būtu kāpuru vidū. Pateicoties šim izvietojumam, viņi nevarēs āmurēt un pieskarties krūtīm. Pēdējais solis ir veikt dažas pēkšņas kustības jau ieslēgtajā un piesprausētā krūšturi, kas ļaus jums pārliecināties par pareizo izmēru. Ja krūšturis atrodas slīpuma vietā, ķermeņa atlēciens vai vērpjot, un krūtis no tā neizbīdās, krūšturis, iespējams, ir pareizi izvēlēts.

Jautājums “kā izvēlēties krūšturis” tiek jautāts daudzām sievietēm. Pareizi izvēlēts apakšveļa spēj uzlabot labsajūtu un komfortu un nodrošināt drošības sajūtu. Gan tas, gan regulāras kopšanas procedūras, kā arī pienācīgas uztura un fiziskās aktivitātes nodrošināšana ļaus jums izbaudīt pilnīgas, izturīgas un skaistas krūtis.