Griešana – cēloņi, ārstēšana

Krākšana ir kaut kas tāds, ka daudzi cilvēki nav saistīti ar slimību vai nopietnām veselības problēmām, vai drīzāk tikai ar miega problēmām – gan cilvēkiem, kas smejas un apkārtējo vidi. Tiek atzīts, ka 10% iedzīvotāju sasodas, no kuriem 80% ir vīrieši. Saskaņā ar ārstu teikto, lielākā daļa cilvēku, kas skaloja, to dara tā saucamā fizioloģiskā veidā, un tas nav kaitīgs veselībai. Nopietna problēma, bet tā var nodrošināt, lai cilvēkiem, kas uzturas vienā telpā ar personu, kura snores, jo tiek lēsts, ka intensitāte skaņas, kas nāk no mutes personai, kas snores tikpat augsta kā 90 decibeliem.

Kādi ir krākšanas cēloņi?

Lai gan daudzi cilvēki cīnās ar šo slimību, maz cilvēki domā par to, kāds cēlonis ir. Tomēr to neuzskata par slimību, bet tikai tādēļ, ka caur kaklu ir kavēta gaisa plūsma. Bet ir situācijas, kad tas kļūst patoloģisko krākšanu un rada negatīvu ietekmi uz veselību – tas attiecas uz izskatu tā saukto apnojas, un tāpēc nav gaisa plūsma caur balseni. Šī kaite bieži rodas cilvēkiem, kuriem ir līkne starpsienas, iegarena mīkstās aukslējas vai palielinātas mandeles, kā arī dažādas citas ar būvniecību elpošanas trakta pārkāpumus. Ir vērts atzīmēt, ka ar šo nosacījumu biežāk cīnās cilvēkus, kuri ir aptaukošanās, liekais svars, vai ciest, piemēram, hipertensijas sievietes pēcmenopauzes periodā, un arī tie, kas patērē ievērojamu daudzumu alkohola agrāk.

Kādi ir efektīvie veidi, kā rīkoties ar krākšanu?

Šajā gadījumā, ja nav īpašu iemeslu snoring, vienkāršie veidi var būt efektīvi, piemēram, zaudēt dažus kilogramus vai vienkārši izvairīties no ievērojama daudzuma alkohola patēriņa, jo īpaši pirms gulētiešanas. Interesants fakts ir tas, ka līdzīgs efekts, kad runa ir par krākšana miegazāles izraisīt arī līdzīga ietekme uz iepriekš minētajiem faktoriem, ir cigaretes, – un tā būtu jānovērš, lai nodrošinātu veselīgu un mierīgu miegu, gan sevi un no apkārtējās vides. Interesanti, ka ļoti liela ietekme uz to, vai kāds ir krākšana ietekmē arī stāvokli, kurā tā bija aizmiguši, jo gadījumā, ja kāds guļ uz muguras, visticamāk krākt, un objektus, piemēram, uz sāniem vai vēdera, lai palīdzētu pēc iespējas samazinātu šo nepatīkamus simptomus . Ir arī vērts uzsvērt, ka jums vienmēr ir jāapmierina pat saaukstēšanās un citi elpceļu iekaisumi līdz beigām, kas rada iespaidu, ka tā nav bīstama. Attiecībā uz sievietēm, tā gadās, ka krākšana notiek pēc menopauzes, tāpēc ārstēšana ir šeit īstenoti veidā hormonu aizstājterapiju papildināšanu un progesteronu, kas stimulē muskuļus rīklē. Gadījumā, kad krākšana izraisa neatbilstošu būvniecības elpošanas trakta, ieskaitot, piemēram, izliekumu partition – tad risinājums ir efektīvs ķirurģiska procedūra, kas novērš šo problēmu.

Ja kāds snores to noteikti vajadzētu rakņāties par to, ko viņa gadījumā tas var izraisīt, tas ir, tāpēc, vienatnē vai ar palīdzību no speciālista, lai atrastu cēloni un novērstu tās, jo šī dzīve var kļūt vieglāk un patīkamāk, gan personai, kas cīnās ar to, kā arī ar vidi.