Principi veselīga svara zudums

Daudzi cilvēki, it īpaši, kad vasara nāk, uzņemties novājēšanu. Izrādās, ka tomēr tas nav tik vienkārši, un iespaidīgs ietekme beidzas pēc ierobežojošu diētu, jo lielākā daļa atpakaļ uz savu bijušo nozīmi, ja ne tās pieaugumu. Tātad, kādas ir visbiežāk sastopamās kļūdas svara zuduma laikā? Ko darīt, lai izvairītos no yo-yo efekta.

Visbiežāk pieļautās kļūdas svara zudumā – ko jums nedarīt?

Jums jāsākas ar to, ka uzturs ir vienkārši ēšanas veids un ir nepareizi saistīts ar novājēšanu. Protams, racionāla diēta var izraisīt svara samazināšanos, ja iepriekš esat pieļāvis uztura kļūdas. Ņemot vērā svara zudumu, dažas no diētas sastāvdaļām bieži tiek novērstas. Tikmēr ir nepieciešams nodrošināt organismu ar olbaltumvielām, taukiem un ogļhidrātiem. Protams, jūs nevarat aizmirst par vitamīniem, makro un mikroelementiem. Protams, jums ir jānovērš pilnīgi kaitīgas vielas vai vismaz jāsamazina to patēriņš līdz maksimālajam līmenim. Papildus pilnīgai olbaltumvielu, tauku vai ogļhidrātu eliminācijai, visbiežāk sastopamā kļūda ir nodrošināt organismam pārāk maz kilokaloriju. Tas ievērojami atbrīvo vielmaiņu un tauku uzglabāšanu. Pat ja jūs sākotnēji zaudēsiet svaru, zaudējot ūdeni un muskuļu masu no ķermeņa, kādā brīdī svars kļūst, jo ķermenis aizstāv sevi pret badu. Lēns metabolisms spīti ierobežotas ierobežojošo diētu ir kaut saglabāts organisms, kas patērē pats, neskatoties uz palielinot uzņemto kaloriju daudzumu. Tas noved pie yo-yo efekta. Vēl viena kļūda ir uztura šķiedrvielu uzņemšana ļaunprātīgi, kā arī citas vielas, kas paredz stimulēt zarnu peristalci. Tas noved pie kopējā metabolisma līmeņa pārmaiņām un hronisku aizcietējumi un caureja, un ķermeņa ūdens zudumu un nepietiekamas vitamīnu, īpaši A vitamīna un B12 vitamīna, kas šajā gadījumā novērsti ar izkārnījumiem.

Veselīgs svara zudums – izmantojiet ēdināšanas pakalpojumus vai ievērojiet pamatnoteikumus

Pieprasījums pēc kilokalorijām tiek aprēķināts, pamatojoties uz ĶMI, kā arī dzīvesveidu, izmantojot atbilstošu pārrēķina koeficientu. Vecums tiek ņemts vērā arī. Dietologs arī nosaka ķermeņa sastāvu, ti, ūdens daudzumu, muskuļu masu un taukus organismā, nosakot diētu. Pamatojoties uz to, kā arī pētījuma pamatpētījumu rezultāti, piemēram, attiecībā uz pārtikas alerģiju, ir iespējams noteikt, kāda diēta būs piemērota konkrētai personai. Ja jūs ciešat no pārtikas alerģijas vai jebkādas hroniskas slimības, apmeklējiet diētas ārstu, ja vēlaties atbrīvoties no liekā svara, pat ir nepieciešams. Tomēr veselīgi cilvēki var izmēģināt neatkarīgu uzturu, ievērojot pamatnoteikumus. Vissvarīgākais no tiem ir ēšanas biežāk, bet mazāk. Bieži tā vietā, mums patīk būt pilnīgam, ierobežojot ēdienu skaitu. Tas ir vienkāršs veids, kā uzglabāt taukus un lieko ūdeni, izmantojot sliktos ēšanas paradumus. Vislabāk ir ēst 5 reizes dienā. Dārzeņus un augļus vajadzētu ēst ar katru ēdienu 5 reizes dienā. Jums nevajadzētu patērēt vairāk par vienu porciju gaļas dienā. Maisīt gaļu bez taukiem vai pagatavot tvaiku pēc iespējas biežāk. Katrai maltītei vajadzētu nodrošināt daļu olbaltumvielu, sarežģītus ogļhidrātus, un divreiz dienā ēdienreizes būtu jāpievieno augu tauki, vēlams salātiem. Kā visi zina, ka ir mazāk patērēt vienkāršos cukurus, kas ir atbildīga par pēkšņiem uzbrukumiem bada, jo pirmo izraisa sprādziena insulīna asinīs, un tad strauja samazināšanās un pēkšņu bada. Ir labi iekļaut zivis uzturā, kas ir bagāts omega-3 avots, piemēram, laši, skumbrija vai tunzivis. Tomēr tauku pārtika, kas satur trans-taukskābes, kas ir vienkāršs ceļš uz aterosklerozi, pilnībā jāizslēdz. Bāze ir ēšanas brokastis, jo no rīta vielmaiņa pamosties, nevis ēst pārāk vēlu, bet ne snacking naktī. Protams, jums vajadzētu dzert daudz ūdens, kas organismā izvada toksīnus – aptuveni 1, 5 – 2 litri, un vasarā pat vairāk. Jums ir arī gulēt, jo traucētā hormonu ekonomika izraisa arī metabolisma traucējumus un svara pieaugumu. Šie ir pamatnoteikumi, kas jums jāzina.

Dedzinošas kalorijas vai svara samazināšana

Ir daži veidi, kā ātrāk sadedzināt. Tomēr nevajadzētu pārspīlēt to. Ir vērts dzert 1 tase bez cukura dienā. Jūs varat palīdzēt ar jogurtu, kas satur dzīvu baktērijas, un tam ir labvēlīga ietekme uz zarnu peristaltiku, un augļu un dārzeņu ir avots diētisko šķiedrvielu, bet nedrīkst patērēt vairāk nekā ieteicams, proti, ne vairāk kā 30 g. Komponentes attiecīgajos produktos summu var atrast kaloriju tabulās, kā arī etiķetēs. Jūs varat arī konsultēties ar diētu. Dedzinošas kalorijas, protams, atbalsta arī fiziskās aktivitātes. Ir vērts iztērēt vismaz 40 minūtes dienā. Ir jābūt enerģisku īstenošanu, tas var būt marszobieg vai nūjošana, un pat parasta pastaiga. Tomēr, ja jūs vēlaties zaudēt svaru, cik racionāli diēta ir jāieslēdz aerobikas. Riteņbraukšana un peldēšana ir labs piemērs.

Veselīgs un racionāls uzturs ir smalkas figūras atslēga. Tādēļ ir vērts ievērot iepriekš minētos noteikumus.