Sāpes locītavās – visbiežāk sastopamie iemesli

Nepareiza stāja, sloucēšana un ilga palikšana vienā pozīcijā, galvenokārt sēžot, izraisa sāpes mugurkaulā un iekaisuma veidošanos. Ja artrīts starpskriemeļu mēs varam sasniegt ļoti nepatīkamu slimību formā spēcīga, kującego sāpes, kas izstaro pa jostas-krustu, sēžamvietas, gurnu, augšstilbu aizmugurējo daļu kājas līdz kājām. Sāpes paralizē muskuļus un apgrūtina vai neiespējami staigāt. Tas ir īsi raksturojošs izoiks.

Izitija – akūta muguras dziedzera trūce

Sejas nerva bojājums ir diska darbības pārtraukuma vai fiziskās piepūles palielināšanās sekas. Cilvēki, kuri nekad praktizē un pēkšņi sākas intensīvas maratonu nosodīt ne tikai artrīta ceļgala, bet arī starpskriemeļu. Visas darbības jāveic ar galvu un ar mēru, jo pēkšņi un ļoti smags iekraušana mugurkaula ietekmē deformēšanās aprindās un veidošanos iekaisumu.

Kā pasargāt no iniciatīvas?

Lai nepieļautu akūtas artrītu apakšējā muguriņa daļā, ir jāizvairās no pēkšņas kustības, vardarbīgas stāvēšanas un nedabiskas izmaiņas stāvoklī. Nepārslogojiet, pārvadājot pārāk smagus maisiņus vai mugursomas. Ja strādājat sēžamvietā, tev ir jāuzņemas īslaicīgi pārtraukumi, un tad jādara pat daži stiepšanās vingrinājumi. Spasticitāte ir arī slogs mugurkaulam, kas izraisa deģeneratīvas izmaiņas locītavās. Tāpēc mums ir jārūpējas par to, lai pievienotu papildu balastu viņam, un gadījumā, ja diētas neattiecas drakoniska izmantot un pakāpeniski, un vislabāk vadībā profesionālo palielinās slogu. Turklāt jums vajadzētu ēst labi un nodrošināt organismam visas nepieciešamās uzturvielas, vitamīnus un makro un mikroelementus. Miega kvalitāte ir ļoti svarīga. Ilgu laiku ir zināms, ka guļ uz pārāk mīksta matrača ir nelabvēlīgs mugurkaula. Miega laikā viņam ir jānodrošina visstingrākais stāvoklis, citiem vārdiem sakot, gulēt vislabāk uz dzīvokļa un aizmugures. Protams, ir zināms, ka miega laikā ķermeņa stāvoklis mainās vairākkārt, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo matraci.

Ja mēs esam ciešuši no deģeneratīvām sāpēm, vai mums ir jāatsakās no fiziskām aktivitātēm?

Neatkarīgi no vecuma, pēc iekaisuma konservēšanas, jāveic normāla darbība. Ir vērts darīt sportu. Laba izvēle gados vecāku cilvēku locītavu stiprināšanai ir niršanas iešana. Dabisko kolagēna zudumu var kompensēt tikai ar fiziskām aktivitātēm un pienācīgi sabalansētu uzturu. Ir vērts arī braukt ar velosipēdu un peldēties, jo tam ir laba ietekme uz muskuļiem un locītavām. Protams, ja jūs agrāk neesat fiziski aktīvs, jūs nedrīkstat sākt ar velosipēdu vai peldēšanas maratonu. Pirms jebkura fiziska aktivitāte, nevar aizmirst iesildīšanās, jo tas var pasargāt mūs no turpmākām problēmām, ar muskuļiem un locītavām, kas zakwasami un iekaisumu.